büyü


Büyü

Büyü nedir, büyü fiziksel bedeni etki alanı içine almak için yapılan sihirsel bir eylemdir, bir diğer tabirle güçlü ve zorlama tekniğidir. Şimdi sizlere başlıklar adı altında biraz açılım yapayım inşallah.

Kararlı olması için büyü

Duygu ve aşk göstergesi zayıf olan kişiler için kararlı büyü tekniği kullanılması lazımdır nedeni ise kararsız kimseler asla büyülerden etkilenmezler bir anları bir anlarına uyum göstermez bu nedenler etkisi olmaz lakin kararlı olması için ön çalışma niyetiyle yapılan tılsımlar kişileri sabit bir kararda tutar.

Ev Arındırma Büyü

Bu büyü ise aslında büyüleme değildir büyülerden temizleme seanslarıdır bunun yapılma amacı ise bir ev aldınız ve sizden önceki sahiplerinin neler yaşadıklarını bilmiyorsunuz ne gibi büyülere maruz kaldılar bilmiyorsunuz en doğru usül evi arındırmak ve muhteşem bir beyaz enerji gelmesini sağlamaktır, tek tek her odanın arınması için bir tabağa mavi mum koyun ve altındada beyaz bir kağıt koyup deniz tuzu ile daire çizin ve mumu yakın odanın kapısını kapatıp çıkın bazen mumu kontrol ediniz mum tamamen yanıp bitince o kağıdı tuzları dökmeden toplayın ve akar suya atın dönerken asla arkanıza bakmayın bilmelisinizki eviniz arınmış ve tertemiz olmuştur.
Büyü oldukça uzun köklere sahip, eski çağlara kadar uzanan gizli ilimlerden biridir. Pek çok çeşidi ve de sayısız detayı olan bu hassas konu, halen günümüzde bazı özel kişiler tarafından uygulanabiliyor.

Genellikle kötü amaçlara hizmet etmesi için yapılan büyü, tasvip edilmese de çeşitli dinlerde de yer alıyor. Aşk, evlilik gibi konularda özellikle tercih edilen büyü, yapılan kişi üzerinde bir zorlama etkisi yaratabiliyor.

Diğer taraftan büyünün bozulması için de bir çeşit büyü yapılması gerekiyor. Her amaca hizmet eden büyüler, farklı ritüeller ile gerçekleşiyor ve herkesin sahip olmadığı bu bilgiler ışığında büyü yapılabiliyor.
Büyü çeşitleri, sanıldığından çok daha fazla olmakla birlikte, bugün bilinenlerin sayısı oldukça kısıtlıdır. Bugün adını bildiklerimiz daha çok aşk büyüsü, kara büyü, bağlama büyüsü gibi çeşitlerden ibarettir.

Son derece tehlikeli olan bu konuda, hassasiyetle hareket etmek, gerçekten konuya hâkim olan medyumlar ile görüşmek, daha sağlıklı sonuç alınmasını sağlar. Örneği büyüye maruz kalmışsanız, yetkinliği olmayan medyumlar sizin için yanlış yönlendirmelerde bulunabilirler.

Bu ise daha da zor duruma girmenize sebep olur. Dolayısıyla, özellikle İstanbul genelince mevcut olan çok sayıda medyum arasından, gerçek anlamda yetenekli, tecrübeli ve de bilgi sahibi olan medyumları tercih etmelisiniz.

Büyü son derece tehlikeli bir konu olduğundan, hassasiyetle hareket etmek doğru olacaktır. Büyü yaptırmadan önce iki üç kez düşünerek hareket etmeniz önerilir.

Bir önceki yazımız olan İstanbul başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Eylül 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]