Domuz Yağı Büyüsü


Domuz Yağı Büyüsü

Baz büyülerde Domuz yağı kullanılır. bu yağ bazı işlemlerden geçmelidir. amaç ayırmak, herhangi bir şeyi bozmaktır. gayri müslim cinler görevlendirilerek yapılır.

Domuz yağı işlemden geçtikten sonra cinler kişilere özel olarak görevlendirilir. daha sonrasında bu yağ kişinin giysilerine veya evinde eşyalarına sürülür. büyüyü yaptıran kişin eve girip sürmesi dışında cinler tarafından da bu ulaştırılabilir.cinler görevlendirildiği için lekeyi temizlemek kesin bir sonuç vermez.

Esma-ül Hüsnalar, Ayet-i Kerimeler ve duaların yardımıyla bozulur. fakar cinlerinde yok edilmesi veya görevlerinden uzaklaştırılması gerekir. domuz yağı lekesi zor çıkar ve bazı durumlarda lekeyi çıkarmak yerine o eşyadan tamamen kurtulmak daha önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Kara Büyü başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Domuz Yağı Büyüsü (6 Yorum)

  1. 23 yaşında evli bir kadınım çocuklarım içine kapanıktı ve insanlarla iletişime geçmiyordu ZEYNEL EROĞLU hocamızın yazdığı muska sayesinde kendilerien geldiler sağolun hocam .

  2. 23 yaşındayım ailem artık evlenmem gerektiğini düşünüyordu bende evlenmeyi istiyordum ama bir türlü hayallerimdeki erkek karşıma çıkmıyordu. Ailemin bulduğu erkekleri beğenmiyordum gelen görücülerde hoşuma gitmiyordu kimseyi kendime yakıştırmıyordum. Sonra bir arkadaşım medyum zeynel hocadan bahsetti onu aradım ve herşeyi anlattım. Ben erzincanda oturuyorum ama yinede bana yardım edebileceğini söyledi. Bi çalışma yaptı ve 2 hafta sonra biriyle tanıştım şuan her şey çok güzel gidiyor geçen ay nişanlandık. zeynel hoca sayesinde hayallerimin erkeğine kavuştum darısı hepinizin başına herkese tavsiye ediyorum mutlaka kısmetinizi bulacaksınız.

  3. her gece kabuslar görüyordum ve uyandığımda karabasanlar yüzünden ses çıkamıyordum, çok korkmaya başladım çünkü dualar işe yaramıyordu. Yatağımın altına bıçak ve koruyucu dualar koydum ama ne yapsam bir türlü kurtulamıyordum sürekli sesler duyup şekiller görmeye başladım. Sonunda annem yengemden medyum zeynel hocayı duymuş. Yengem de zamanında aynı şeyleri yaşamış her gece sesler duyup uyanıyormuş ve sürekli evin içinde gezen birilerini görüyormuş medyum zeynel hocaya gittikten sonra düzelmiş. Annem ve yengemle zeynel hocaya gittik bana üç harflilerin musallat olduğunu söyledi ve bir çalışma yaptı beni bütün şeytani varlıklardan uzaklaştırdı. Artık hiçbir şeyden korkmuyorum medyum zeynel hoca sayesinde herkese tavsiye ederim kesinlikle işini biliyor.

  4. çocukluğumdan beri çok sevdiğim bir kız var aynı mahallede oturuyoruz aynı okullara gidiyorduk ama bana hiç pas vermiyordu. Sürekli onunla olmak istiyordum bir gün çıkma teklifi ettim beni istemediğini sevmediğini söyledi. Teyzem medyum zeynel hocadan bahsetti bende onun yanına gittim aşık etme çalışmasıyla kızı bana aşık ettirdi. Artık gördüğü heryerde benimle konuşmaya başladı hep peşimden geliyordu şimdi sözlendik allah kısmet ederse yakında düğünümüz var. zeynel hoca sayesinde herkezi kendinize aşık ettirebilirsiniz

  5. Uykusuzluk sorunu bu engin bilgileryle çözen inanılmaz adam ZEYNEL EROĞLU hoca herkese tavsiye ederim

  6. Pes doğrusu bu kadarıda fazla gerçekten çok farklı ve derin bir adam bu konuda uzmanlıpı tartışılmaz bir gerçek doğru adres MEDYUM ZEYNEL EROĞLU arkadaşlar

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]