Harmura Aşk Büyüsü


Harmura Aşk Büyü

Sevgili ziyaretçilerim harmura aşk büyüsü için 2006 yılında sudan,da kaldım ve türkiye,ye 2007 de dönüp siteme bu tılsımın varlığını ve çok özel bir tılsım olduğunu yazdım lakin nasıl yapıldığını ve bu tılsımda hangi şartların olması gerektiğini asla açıklamadım.

Fakat bunca yıl hiç bir kimse harmura aşk büyüsü,nün ne olduğunu dahi bilmezken bütün sitelerde var sizlere böylesine ağır bir aşk tılsımı için neler yapıyorlar doğrusu şaşıyorum.

Harmura aşk büyüsü için bir çok kimse kara tılsımıdır diye soruyor hayır hem manevi hemde acaip tesirli bir aşk tılsımıdır yapılan kimse yerinde duramaz her an her saniye harmura aşk büyüsü yaptıran kişiyi görmek ister acaip derecede aşık eder.

Harmura aşk büyüsü için ilk yapmanız gereken remil attırın uyumlu,mu, su bakımı yaptırın, ve her gece bu işlemin boşluk verilmeden yapıldığını kontrol edin bir muhabbet saati uyumsuz olunca tutmaz bir boşluk olunca tutmaz.

Sizlere tavsiyem asla yalan yanlış boş bilgilere ve laflara kanmayın herşey,den önemlisi kalbinizin sesine güvenin inşallah. Allah cc yar ve yardımcınız olsun.

Canbar Büyüsü bu büyüde yine köken olarak eski mağara büyücülerinin daha değişik usul ve yöntemlerle kullandıkları bir etkileme işlemiydi şimdi ise canbar büyüsü için mum büyüsü kırmızı büyüler gibi değişik isimlerle yapılıyor. Medyum hoca

GERİ ÇEVİRME BÜYÜSÜ NEDEN TALEP EDİLİR.

Ailesini terk edip giden için sevgilisini terk eden için bilhassa evli erkeklerin bir başka bayana gittiğinden dolayıdırki eşin talebi üzere bu işlemler yapılır.

Bu geri getirme büyüsü için sebep aranacak olursa sayısız nedenler vardır akraba küslüğü, arkadaş dargınlığı, ve iş ortakları arasında gidip gelen kopmalar gibi bir çok nedenler vardır.

Bu gizli ilimlerin en eski büyülerinin arasında yer alır ve başarılı olabilmesi için mutlak olan allah cc hazretlerinin lütfu ve işinin gerçek uzmanı medyum tarafından sağlanır…

Bir önceki yazımız olan Kara Büyü başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Harmura Aşk Büyüsü (8 Yorum)

  1. Kocam benden sebepsiz yere ayrıldı 21 yaşındayım daha yeni evlendik oysaki bu konuyu araştırmak istiyorum ZEYNEL EROĞLU hocanın numarasına sahip olan verebilirmi lütfen

  2. 21 yaşındayım nişanlımla sürekli tartışmaya başlamıştık artık söylediğim herşeye kızıyordu ayrılmanın eşiğine gelmiştik. Üzüntüden yataklara düşüp hastalandım 6 kilo verdim çok kötü durumdaydım yine de beni terk etti. Sonra teyzemle medyum zeynele gittik. zeynel hoca kaynanamın bize büyü yaptığını söyledi beni hiç sevmiyordu ve hiç anlaşamıyorduk. zeynel hoca yapılan büyü bozdu ve nişanlıma tekrar kavuştum artık o kötü günleri hatırlamak bile istemiyorum. medyum zeynel hoca işinin ustası.

  3. Nişanlımla yaşadığımız problemler katlanılamaz boyutlar ulaşmıştı. Gün aşırı kavga ediyorduk ve kendisi sudan sebeplerden problem çıkarıp sözü ayrılmaya kadar getiriyordu. Benden önce sorunlu ayrıldığı ve peşini bırakmayan eski sevgilisinin büyü yaptırmış olduğunu düşünerek bir çözüm aradım ve internette en çok karşıma çıkan isim olan Medyum zeynel eroğlu hocaya danışmaya karar verdim. Tahminimde haklı olduğumu zeynel eroğlu hocayla görüşmemizin ardından öğrenmiş oldum. Derhal birkaç işlemlik bir seansa aldı beni hocamız. Seans bittiğinde nişanlımın bana karşı olan ters davranışları tamamen bitmiş, onun yerine ilk tanıştığımız günkü gibi bana aşık bir adam gelmişti. Önümüzdeki yaz için düğün planlarını bile hazırladık, zeynel eroğlu hocama sonsuz teşekkürler.

  4. Merhaba, zeynel eroğlu hocamızla 2 haftadır düzenli olarak çalışıyorum. Hayatımda maddi manevi önümde engel olan birçok şeyi yaptığımız işlemler sayesinde aştım. Önceleri sürekli bir iç huzursuzluğu, panik, evde yalnız kalamama gibi problemler yaşıyordum, artık üzerime ne yapıldıysa zeynel eroğlu hocamız tek tek çözerek beni huzura kavuşturdu, teşekkürler.

  5. Arkadaşlar ciddi misiniz? zeynel eroğlu hoca gerçekten bu kadar işe yarıyor mu? Nişanlımla ilgili ciddi sıkıntılar içindeyim ayrılmak istiyorum diyor ne yapacağımı bilmiyorum. Neredeyse internette her yerde zeynel eroğlu hocayla ilgili benzer problemleri çözdüğünü gördüğüm bir ton şey okudum. Denemeli miyim sizce de?

  6. OĞLUMUN KARANLIKTAN KORKMA SORUNUNU ODAYI KOTU ŞEYLERDEN TEMİZLEME MUSKA YAZARAK ÇOZEN ZEYNEL EROĞLU HOCAMA BURDAK TŞKLERİMİ İLETİYORUM

  7. uzun zamandır evliyim artık kocam hiç yüzüme bakmamaya benimle konuşmamaya başlamıştı başka bir kadınla olduğundan şüpheleniyordum. Bir gün evden çıkınca onu takip ettim ve kadınla onu yakaladım. Çok üzülmüştüm yıllarca emek verdiğim saçımı süpürge ettiğim herzaman yanında olduğum adam beni aldatıyordu sonra birkaç medyumla görüştüm yaptıkları işe yaramadı kocam o kadını terk etmedi artık yalnızca yemekten sonra eline sağlık demek için konuşuyordu. Son çare olarak medyum zeynel hocanın kapısını çaldım ve rahmani bir çalışma yaptı. Kocam tekrar benımle görüşmeye başladı iki hafta sonra o kadından ayrılıp kapıma geldi. Benden özür diledi bende onu affettim medyum zeynel hoca sayesinde evliliğimi kurtardım. Buna inanın aldatılan bütün kadınlara tavsiye ediyorum.

  8. İflas etmek üzereyken bana doğru yolu gosterip hayatımı bir çalışma seansıyla yola sokan aziz adamı burdan selamlıyorum herkes yararlansın buyurun

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]