Mum Büyüleri


Mum büyüleri iyi ve kötü mum büyüleri olarak iki farklı kategori içerisinde bulunmaktadır. Bundan dolayı zaman zaman büyüler konusunda meraklı olan kişiler özellikle de mum büyüleri konusunda farklı yanlışları yaşamaktadır. Mum büyüleri hem iyi yönlü hemde kötü yönlü uygulanması mümkün bulunan büyü türüdür. Mum büyüleri arasında gelen kötü amaçlı mum büyüleri oldukça acımasız şekilde uygulama gerektirir. Fakat mum büyülerinin iyi amaçlı olanları ise gayet iyi bir sonucu ortaya çıkarmaya yetecek kapasiteye yeterli kadar sahiptir. Mum büyüleri buna rağmen genel olarak kötü amaçlı kullanılmaktadır ve bundan dolayı da insanlar büyük zarar görmektedir. Fakat medyumların medyumu olarak kabul görülen medyum Zeynel Eroğlu her ne olursa olsun her türlü büyüden ve en başta mum büyüleri konusunda uzak durulması gerektiğini vurgulamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]