Nazar değdiği nasıl anlaşılır?


 Nazar değdiği nasıl anlaşılır?Nazar değdiği nasıl anlaşılır? İlk olarak sürekli bir uyuma isteğinin olmasıdır. Sürekli olarak esner ve hiç uyumamış gibi hisseder. Negatif düşüncelere kapılır ve her şeye olumsuz bakar. Elinin değdiği eşyalar ya bozulur ya da kırılır. Bu eşyanın eski veya yeni olması hiç bir şeyi değiştirmez. Nazar değdiği nasıl anlaşılır? Takıntılar ortaya çıkar. Bir şarkının sözleri, aynı hareketler, aynı soruların sorulması, elindeki bir eşyayı hiç bırakmama gibi. Nazar değdiği nasıl anlaşılır? Aşırı bir unutkanlık ve dalgınlık hali başlar. Her sözü, her hareketi ve olayı unutabilir. Sürekli halde bir yerlere dalar. Ani davranış değişiklikleri kendini gösterir. Ne yapacağını kestiremezsiniz.

Bir önceki yazımız olan İfrit musallatı belirtileri başlıklı makalemizde cin ifrit, cin musallatı ve ifrit cini hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]