Nazar değmesi nasıl anlaşılır?


 Nazar değmesi nasıl anlaşılır?Nazar değmesi nasıl anlaşılır? İlk göze çarpan belirti, elinin değdiği her şeyin kırılması ya da bozulmasıdır. Evde ki eşyalar durduk yere bozulur. Takıntı durumunun oluşmasıdır. Her şeyi takıntı yaparlar, mesela aynı hareketleri yaparlar, hep aynı şeyleri sorarlar, ellerine küçük bir şey alıp bırakmazlar ve bir yere takılıp kalırlar. Nazar değmesi nasıl anlaşılır? Hep bir uyku halinin olması, çok uyuduğu halde yine uyumak istemesi, yorgunluk hissi, kabus görme, yırtıcı hayvanların saldırısına uğradığını görme, tedirginlik, uyuşukluk. Nazar değmesi nasıl anlaşılır? Ucu sivri ve keskin şeylerden kokmak, eline alamamak hatta kaçmak, kendisine zarar verebileceğini düşünmek, yalnız kalmaktan ve karanlıktan fazlası ile korkmak.

Bir önceki yazımız olan Nazar değdiği nasıl anlaşılır? başlıklı makalemizde nazar belirtileri, nazar nasıl anlaşılır ve nazarı anlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]