Nazar Olduğu Nasıl Anlaşılır?


 Nazar Olduğu Nasıl Anlaşılır?Nazar olduğu nasıl anlaşılır sorusuna vereceğimiz ilk yanıt, uyku halidir. ne kadar uyursa uyusun hiç uymamış gibi uyumak ister. Çok zor uyanırlar. Bulduğu her fırsatta uyumaya çalışır. Nazar olduğu nasıl anlaşılır yazımıza unutkanlıkla devam edelim. Gidip geldiği yeri unutma, yediği yemeği unutma, kişilerin adlarını unutma, telefon ve adresini bile unutma kişiyi çok etkilemektedir. Çok eski veya yeni bir eşyanın birdenbire bozulması, eşyaların kırılması çok sık görülür. Keskin aletlerden özellikle de bıçaklardan çok fazla korkması, hatta bu aletlerden kaçmasıdır. Nazar olduğu nasıl anlaşılır sorusunun diğer bir önemli yanıtı ise takıntı olayının başlamasıdır. mesela bir şarkıyı, bir hareketi, bir soruyu takıntı haline getirebilir.

Bir önceki yazımız olan Nazar değmesi nasıl anlaşılır? başlıklı makalemizde göz değmesi, nazar belirtileri ve nazar değmesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]