Örümcek Ağı Büyüsü


Örümcek Ağı Büyüsü

Dünya üzerinde ilk kullanılan dil aramice)dir.Kutsal kaynaklarda Nuh peygamberin sam ham yafet adındaki üç oğlu gemiden çıktıktan sonra şınar diyarında bir ovaya yerleşip çoğalırlar ve babil kulesini inşa eder diye yazar.Ve yaradanın azabı insanlar üzerine iner ve yeryüzündeki insanların dilleri birbirine karışarak 15 farklı dil oluşur.

Bazı arap ve yunan tarih kaynaklarında bu dillerin 72 ye ayrıldığıda yazmaktadır.ARAMCA nın ilk bölünmesi beş kavmin kendi aralarında yeni diller geliştirmeleriyle başlar bu kavimler İBRANİLER, ARAMİLER, ASURLULAR, ELAMLAR ve BABİLLER'dir Ve dahası bu kavimlerin kendi içlerinde de küçük topluluklar halinde yeni dilleri geliştirdiği ve böylelikle pek çok dilin türediği bilinir.Halen yeryüzünün ilk dili olan aramcanın kullanıldığı yer SAM ın oğlu ARAM ın yerleşip yaşadığı ASYA nın büyük bir bölgesi olan ARAM bölgesidir .

Bu bölgede halen yeryüzünün ilk dili olan aramcayı kullanan çok sayıda insan bulunmaktadır .Çoğunluğu yaşlı ve gizemli bir nüfus olan bu bölgede kullanılan ve azınlık bir grubun bildiği ÖRÜMCEK AĞI BÜYÜSÜ günümüzde çok az kişi tarafından bilinen ve icra edilen perdeli büyülerdendir .

Sonuçlarının ve işleme süresindeki süratin korkusuyla çok az kişiye öğretilmiş olan ÖRÜMCEK AĞI BÜYÜSÜ isabet ettiği olayı ve kişiyi dakikalar içinde amaca uygun hale getirir.Her iki uçlu kullanılabilen büyülerden en keskinidir.Öyleki bu keskinlik uygulayıcılarının çok az konuşmalarına neden olur.Bakışlarındaki keskinlik ve nüfuz gücü konuşmadan anlaşılacak bir dereceye ulaşmıştır.

Bu büyünün uygulanışınıda konuşmadan az sayıda kişiye belletmiş olduklarından yazıya dökülen çok az sembolü mevcuttur.Tılsımatta kullanılan sembolizasyonun aramice olması nedeniyle sadece ehli olan bu dili bilen kişilerce anlaşılabilip çözülebilmesi hasebiyle büyünün bozulması mümkün görünmemektedir.

Tabiki burada uygulama usulünü anlatma niyetinde değilim ÖRÜMCEK AĞI BÜYÜSÜNÜN perdesi aralandığı vakit bu büyü ile ilgili vakıf olduğum sırların elimden alınmasına sebep olacağımın idrakı ve bilincindeyim.Nasıl bir konuyla alakalı olursa olsun İletişime geçtiğiniz zaman ne anlatmak istediğimi daha iyi kavrayabileceğinizi düşünüyorum selam ve dua ile kalın ….

Bir önceki yazımız olan Kara Büyü başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Haziran 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Örümcek Ağı Büyüsü (3 Yorum)

  1. ZEYNEL EROĞLU hocam sayesinde hayatım değişti. Tüm sıkıntılarımdan arındım ve kafama takmamaya başladım. Allah MEDYUM ZEYNEL EROĞLUdan razı olsun.

  2. ZEYNEL EROĞLU hocamıza uykusuzluk ve kabus gorme problemi ile danışmaya gittim.Bana verdiği muskayla beraber gerçekten çok rahat bir uyku çekiyorum. Allah sizden razı olsun hocam

  3. Kız arkadaşımdan ayrıldığımdan beri çektiğim acı kader bir türlü bitmedi ne yapsam kendime gelemiyordum bir ablanın tavsiyesiyle MEDYUM ZEYNEL EROĞLU hocamızla tanıştım gerçekten içimi çok rahatlattı yaptığımız rahmani çalışma çok iyi geldi herkese tavsiye ederim (

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]