Resmi Ruhsatlı Medyum


Resmi Ruhsatlı Medyum

Değerli ziyaretcilerim sizlerle mühim bir konuyu paylaşmak istiyorum. Çoğu hoca medyum sitelerinde resmi ruhsatlı medyum olarak kendini tanıtan kimselerden bahsetmek ve bunun hakkında siz değerli dostlarıma bilgiler vermek istiyorum.

Değerli aziz kardeşlerim Türkiye de medyum mesleği yer edimemiştir hukuksal açıdan, bilimsel ya da akademik bir yer dahi edinememiştir. Bundan dolayıdır ki herhangi bir ruhsatı ya da belgesi yoktur. Var olan ruhsat ve belgelerin yasalar çerçevesi içerisinde bir geçerliliği yoktur.
Örneğin avukatlar hukuk fakültesini bitirip Adalet bakanlığına bağlı barolardan ruhsat alırlar. Yada doktorlar tıp fakültesini bitirip Sağlık bakanlığından ruhsat alırlar. Evet vergi dairesinde vergi ruhsatı alıyoruzki ben ilk alan medyum kişilerdeniz bunun tek maksatı kazancımızda devletimize vergi verebilmektir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2011

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]