SEÇİMSEL (ZAMAN)


secimsel SEÇİMSEL (ZAMAN)
Astrolojide öngörüm yapmak üzere kullanılan bildik bir yöntem vardır.
Güneş dönüşü adı verilen bu teknikte kişinin önündeki bir yıl yada yıllar içinde önüne çıkabilecek olayları ve temaları öngörebilmek için o yılki doğum gününde,Güneş’in doğum anındaki aynı yere gelmesi anına göre bir harita çıkartılır.

Astroloji Seçimsel Hakkında Detaylı Bilgiler

Doğum anımız aslında tıpkı şimdi gibi tüm hayatımızı, geçmişi ve geleceği ile birlikte içinde barındırır. Materyalist bilim zamanı t1, t2, t3… diyerek sıraya sokarken aslında en önemli gerçeği ıskalıyor. Ona yaşamdaki gelişmeden izole ederek bakıyor.

Astrolog ise zamanı bir gelişim olarak görüyor ve zamana değişik nitelikler, kaliteler veriyor. Bir akşam vaktinin psikolojisi ile günün ilk ışıklarının doğduğu zamanki nitelikler bizim için sadece değişik t’lerden ibaret olsa da aslında hepsi hayatımızın çok farklı psikolojisine ve yerlerine işaret ediyor.

Astroloji Seçimsel konusu hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan SİNASTRİ (UYUM) başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]