Sizlerden Gelen Yorumlar


Tuzla, Burçin

medyum Zeynel hocam size çok çok teşekkür ediyorum sizinle iletişim kurduğumda düğünüme bir ay kala sorunlar yaşamıştık ve nikah iptal edilecekti. siz bana yardımcı oldunuz allah,da size yardım etsin daima nikanımız oldu düğünüme 4 gün var size buradan yazıp teşekkür etmek istedim siz ilim uzmanı başarılı bir medyum hocasınız iyiki sizinle tanıştım inşallah daha iyi günlerde görüşmek üzere hoşcakalın.

Edremit, Nergiz.

Saygı değer medyum Zeynel hocam bende size teşekkür etmek amacı ile yorum ekledim allah razı olsun sevgilim benden çok soğumuştu siz bana nergiz hanım lütfen enerjinizi olumlu tutun ki ben size faydalı oluyum demiştin sizin her dediğinizi yaptım ve gerçekten sevgilim bana sıcasık bir aşk ile geldi siz en iyi medyum olarak teksiniz hocam hep mutlu olun inşallah.

Isparta, Sevinç. 

Zeynel bey iyiki sizinle tanışmışım daha önce kendilerini medyum diye tanıtan sözde medyumlar ile çalışma yaptık sizde umarım hatırlarsınız dahada kötü olmuştu sevgilimle aram, siz ise daha ilk günlerde tesirli bir şeyler yaptınız sonuç harika siz gerçek medyum olarak daima var olun iyiki varsınız değerli hocam.

Kastamonu, Menderes.


Medyum bey sevgilim ile aramı düzelttiniz terkeden sevgilim geri döndü bende herkes gibi gerçek olarak teşekkür etmek için yazıyorum bundan sonra ben değil aşık olduğum adam peşimde koşuyor ben artık mutluyum her istediğimi yapıyor siz çok değerli bir uzmansınız allah işinizi rast getirsin.

İstanbul, Remziye.


Hocamm sizi rabbim karşıma çıkardı iyiki sitenizdeki videoları dinledim ve kalbimin sesine güvendim harmura aşk bağı yapmıştınız siz bence teksiniz hocam sizin gibi medyum yok başka lütfen iyi olun size hep dua ediyorum allah razı olsun nişanlanıyorum inşallah ailesi geldi çok mutluyum hocam çok.

İstanbul,Işıl.


Değerli hoca medyum Zeynel bey sizi ailece selamlıyoruz biz ailece iki yıl gitmediğimiz medyum hoca kalmadı ama siz aile üzerindeki kara büyüleri çözdünüz evimize huzur geldi size sorduk büyüleri kim yapmış diye ama siz asla böyle şeyleri araştırmayın diye hep nasihat edip şifa arayın demiştiniz artık biz mutluyuz sizde olun hocam.

İzmir, Gülcan.


Medyum hoca Zeynel bey size ilk danıştığım zaman hocam bende papaz büyüleri var demiştim eşim boşanmak istiyor diye sizden yardım istemiştim sizde fakir şeytanın büyülerini çözeriz yeterki yaradan allah,dan istemesini bilelim diyerek bismillah diyip başlamıştınız sizden allah razı olsun hocam eşimle mutluyum çok saolun hocammm.

İstanbul, Bensu.


Diyarbakır,dan yazıyorum inş hatırlarsınız bana hazırlamış olduğunuz havas işlemleri çok şükür benim için iyi oldu kısmetim açık hocam istemeye geldiler ve sanırım sözleniyorum bir öğretmen ile tüm kalbimle diyorum allah ne muradınız varsa versin mutlaka bekleriz hocam misafir olun annem,de selam söyledi.

Diyarbakır,  Gülnur.


hocam vallah billah ben evleniyorum kızı kaçırmaya gerek kalmadan babası verdi bunu nasıl yaptınız hocam siz bana demiştiniz insan kalbinin ekmeğini yer doğru hocam sizin sayenizde beni seviyorlar ailece sevdiğim kızda mutlu bana verdiğiniz dua üzerimde hocam

Samsun, Veysi.


 

Tagged with:
Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]