TIBBİ (MEDİCAL)


 

MEDİKAL DANIŞMANLIK

Geleceğiniz hakkında size olumlu bir şekilde yön verecek olan bu bakımı yaptırmak için ilk adım aşağıda başlıyor. Hayatınızı ertelemeyin. Bu önemli şansı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Dikkatinize; Bu Bakım Analiz 50,00 (Elli) TL şeklinde ücrete tabidir. Ödemenizi farklı usulllerle yapabilirsiniz.
Avea Mobil Ödeme butonuna tıkladığınızda, ödemenizi Avea hatlı cep telefon numaranızı girerek gerçekleştirebilirsiniz. Bu Analiz, Avea Mobil Odeme karşılığı 50 TL / Kr (KDV dahil) (ElliTürk Lirası) dır.

Turkcell Mobil Odeme butonuna tıkladığınızda, ödemenizi Turkcell hatlı cep telefon numaranızı girerek gerçekleştirebilirsiniz.Bu Analiz, Turkcell Mobil Odeme karşılığı 50 TL / Kr (KDV dahil) (ElliTürk Lirası) dır.
Vodafone Mobil Ödeme butonuna tıkladığınızda, ödemenizi Vodafone hatlı cep telefon numaranızı girerek gerçekleştirebilirsiniz. Bu Analiz, Vodafone Mobil Odeme karşılığı50 TL / Kr (KDV dahil) (ElliTürk Lirası) dır.

“7979 kısa numarasına gönderilen her SMS Avea ve Turkcell hatlarından 50Kr (KDV ve ÖİV dahil) Vodafone hatlarından 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir.”

  • Avea Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Turkcell Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ancak Avea, Turkcell veya Vodafone hatlı cep telefonuna sahip değilseniz Ödeme yap butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkan ödeme şekillleri ;
*Kredi Kartı ile Ödeme ( 3d Secure ) *Havale – EFT & Posta Çeki ile Ödeme *Western Union ile ödeme *Paypal ile Ödeme
Dilediğiniz bir seçenek ile ödemenizi yaptığınızda istediğiniz Analiz Formunu doldurarak bize ulaşmış olacaksınız.
Bakımınız yapılarak Analiz Formunu doldururken verdiğiniz mail adresine yorumlarınız gönderilecektir. Tercih ettiğiniz Analizin size ulaşması yoğunluğa bağlı olarak bir kaç gün sürebilir. Bu nedenle acele etmeyiniz. Ancak çok aceleniz varsa özel bir durum söz konusu ise ayrıcalık talebinde bulunabilirsiniz. Elbette mazeretinizi belirtmek durumundasınız. Biliyoruzki herkes bir an önce yorumlarını almak ister.

Gerek form doldururken gerekse sonrasında, herhangi bir sorun durumunda aşağıdaki adres, mail ve telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

postaceki TIBBİ (MEDİCAL)havale TIBBİ (MEDİCAL)western TIBBİ (MEDİCAL)kredikarti TIBBİ (MEDİCAL)paypal TIBBİ (MEDİCAL)

Dilerseniz aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri.

Adres: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul

Kurumsal Numaralarımız

GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77

E-Mail:  [email protected]

Bir önceki yazımız olan MUNDANE (DÜNYA) başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]