Yıldızname


Yıldızname

Fal ile karıştırılmaması gereken Yıldızname, daha çok bilimsel verilerin temel alındığı bir konudur. Yıldızname bakma konusunda medyumların uzmanlaşmış olması, halk arasında yanlış bilgilerin yayılmasına sebep olmuştur.

Burçlar ve de yıldızlar ile ilişkilendirilen Yıldızname, ebced adı verilen sistem ile bazı sonuçlar vermektedir. Temelde insanlara sunduğu hizmet ise insan yaşamında geçmişte, bugünde ya da gelecekte olan tüm kritik zamanların ortaya çıkmasıdır.

Size bu konuda hizmet veren medyumun profesyonelliği doğrultusunda çok daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ancak genel manada size hayatınızın dönüm noktalarını bildiren sistem, evlilik, çocuk gibi durumlar, maddi kazanç ve geçirilecek kazalar gibi önemli konularda da veri sağlayabiliyor.
Diğer medyumluk hizmetlerinden farkı ise astroloji ve astronomi ile bağlantılı olarak veri sağlıyor olmasıdır. Siz de Yıldızname ile hayatınıza dair merak ettiklerinizi öğrenmek isterseniz, öncelikle şehrinizdeki en iyi medyumları öğrenmelisiniz ve bu konuda uzman olanlar ile iletişime geçmelisiniz. Herkes bu konuda size kaliteli bir hizmet veremeyeceğinden son derece seçici olmalısınız.

Geleceğe dair planlarınız ile ilgili olarak da size veri sunabileceği için Yıldızname bakan kişi tehlike arz etmektedir. Çünkü yanlış yönlendirmeleri planlarınızı da zora sokabilir. Üstelik kaza gibi önemli konularda bilgi sahibi olmanız, çok daha ciddi bir önem arz eder. Dolayısıyla titizlikle medyum seçmeli ve çalışma izni olan, eğitim, yetenek ve tecrübe sahibi olanlarını tercih etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Kara Büyü başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yıldızname (3 Yorum)

  1. 24 yasşındayım ve ailemle yaşıyorum bu beni artık rahatsız etmeye başladı fakat beraber yuva kuracağım birinide bulabilmiş değilim ZEYNEL EROĞLU hocaya kısa sürede danışıcam inşallah derdime derman olur

  2. ZEYNEL EROĞLU hocam sayesinde nişanlımla yaşadığımız sorunları atlattık yakında düğün hazırlıklarınada başlıyoruz allah senden razı olsun hocam

  3. şuan bulunduğum üniversitede olmamın bir nedenide siz ve muskalarınızdır teşekkürler hocam allah sizden razı olsun

Medyum Zeynel Eroğlu | Fal ve Büyü, Aşk Büyüsü, Büzü bozma
Medyum.web.tr sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2013 Tüm hakları saklıdır.
İletişim
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri. Adres:: Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul
Kurumsal Numaralarımız
GSM:0533 594 25 77
TEL:0212 594 25 77
E-Mail: [email protected]